Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Otopark Bilet Verme Makinası

Avax bilet verme makinası, mikro işlemci tabanlıdır. Grafik ekranı sayesinde müşterilere istenilen tüm bilgiler sunulabilmektedir. RS – 485 kullanarak, bilgisayarla haberleşme sağlamaktadır. Avax bilet verme makinası, 50 Hz – 220 volt AC enerji ile çalışmasına devam etmektedir. Abonman ve biletli girişler yapılabilmektedir.

Dış ve iç tüm mekanlarda, sessiz ve hızlı geçiş sağlayan Avax bilet verme makinası, isteğe bağlı olarak karton bilet veya kağıt seçimi yapılabilmekte olup, daimi aboneleri için de proximity temassız kartlar ile geçiş sağlanabilir.

Bilet Verme Makinası Teknik Özellikleri

Enerji: 50 Hz – 220 Volt AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketme: 80 Wattlık güç tüketmesine sahiptir.
Gövde Özellikleri: 1.5 DKP’lik sac üzeri elektrostatik toz boyalı gövde
Çalışma Sıcaklık Değeri: -20 derece ve +60 derece arasındaki tüm sıcaklıklar
Boyutu: 122.5 santimetre x 25 santimetre x 18 santimetre boyutundadır.
Sistem Özellikleri: Mikroişlemci tabanlı olan otopark bilet verme makinası, online ya da offline olarak çalışabilmektedir. Elektronik devresinin üzerinde bütün opsiyonel özellikleri mevcuttur. Cihazın üzerinde bulunan grafik ekranı sayesinde müşterilere istenilen bütün bilgiler verilebilmektedir. Haberleşme kablosunda veya kontrol bilgisayarında herhangi bir sorun olması durumunda offline çalışma moduna geçilebilmektedir. Üstelik sesli olarak da uyarılar verebilmektedir.
Çalışma Şekli: 
Bilet ile Giriş: Müşteri bileti aldığı zaman da bariyere bu bilgi iletilerek bariyerin açılması sağlanmaktadır. Gelen aracın geldiği giriş zamanı gün-ay-yıl-saat-dakika-saniye olarak bilgisayardan alınmaktadır. Cihaz, aldığı bu bilgileri termal barkodlu bilet olarak müşteriye sunmaktadır.
Bilet ile Çıkış: Operatör de okuyucuya (barkod) okutmuş olduğu bileti bilgisayar yazılımına aktararak ücretlendirme yapmaktadır. Daha önce verilmiş olan termal bilete sahip müşteri, çıkış yaparken biletini sistemin operatörüne vermektedir.
Abonman Girişler: Bariyerin de bu esnada röle çıkışı aktif olarak kişinin aracı ile geçiş yapması sağlanmaktadır. Kart okuyucu tarafından okutulan kartın giriş bilgileri kontrol edildikten sonra aboneliğe göre giriş izni verilmektedir. Loop dedektöre gelen araçlar, abone olunan kartı (mifare kart), bilet verme makinesi üzerinde yer alan mifare kart okuyucuya göstermektedir.
Abonman Çıkışlar: Bilet verme makinası sitemi operatörüne verilen mifare abone kartı okuyucuya operatör tarafından gösterildiğinde çıkış izni verilmektedir. Yani böylece bilgisayar üzerindeki veri tabanına da kayıt yapılmış olur.
Haberleşme Şekli: Haberleşmesine bilgisayar üzerinden RS – 485 ile devam etmektedir.
Montaj Kiti: Kolay ve hızlı montaj
Garantisi: 2 yıllık garanti
Kalite Belgesi: ISO 9001 / ISO 2008

İlgili Aramaları: bilet verme makinası, otopark bilet verme makinası