Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Otopark Bariyeri

Avax MN5 saçaklı kollu bariyer, otoparkların giriş ve çıkış yapılacak olan alanlarında kullanılmaktadır. Bariyerin kol uzunluğunu 5 metre ve ara uzunluklar olarak ayarlayabiliriz. Elektrostatik boyalı olan bu bariyer, darbelere dayanıklı bir gövdeye sahiptir. -20 derece ve +60 derece arası sıcaklığın olduğu alanlarda sorunsuz olarak kullanılabilirler.

AVAX MN5 Bariyer Sistemleri Set İçerikleri

 

1 tane AVAX MN5 Kollu Bariyer
1 tane 5 metre saçaklı kollu
1 tane kol oturma çatalı
1 çift emniyet fotoseli
1 tane flaşör lamba
1 tane uzaktan kumanda alıcı
1 tane uzaktan kumanda

 

AVAX MN5 Bariyer Sistemleri Teknik Özellikleri 

Enerji Özellikleri: 50 Hz – 220 Volt AC enerji ile çalışır.
Güç Harcaması: 80 Watt – 24 Volt AC güç harcar.
Gövde Özellikleri: Elektrostatik boyalı olup IP44 koruma standardına sahip, zaman kontrollü, anahtar kapaklı ve darbelere dayanıklı gövdelidir.
Çalışması İçin Gerekli Sıcaklık: -20 ve +60 derece sıcaklıklarda çalışır.
Bariyer Boyutu: 30 cm. x 22 cm. x 106 cm (en x boy x yükseklik)
Kolun Uzunluk Ölçüsü: 5 metre ve ara uzunluklarda tercih edilebilir.
Uzaktan Kumanda Kontrolü: Pil dahil, butonlu kontrol (50 metre etkileşim alanı)
Butonla Kontrol: Çift buton ya da tek buton ile kontrol edilebilmektedir. Tek buton kontrolünde butona her basmada bir sonraki komuta geçilir. Çift buton kontrolünde ise kapama ve açma için iki farklı buton yer alır.
Zamanda Kontrol: Bariyerin açılmasından sonra belirli bir süre sonra kapanması için ayarlanabilir.
Geçiş Kontrolü: Tüm çevre birimlerine ve geçiş kontrol ünitelerine kolayca bağlanabilir. Ayrıca geçiş tetiklemeleri için de kuru kontak verebilir. Bunun yanı sıra 3-50 volt DC darbe, Cmos, TTL veya Rs 232 – Rs 422 – Rs 485 ile de bilgisayar kontrolünde kullanılabilmektedir. Bir tek bilgisayar ile 256 adet bariyer kontrol edilebilir.
Sensör Kontrolleri: Araç geçiş yaparken kolun altında herhangi bir aracın durması halinde herhangi bir kontrol ünitesi ile tetiklense dahi araç kolunun hareketi güvenlik sensörü ile engellenecektir. Araç geçiş yaptığında da hafızada yer alan işleme devam edilecektir.
Akıllı Kollar: Bariyer kolunun aşağıya doru hareket etmesi ve maddeyi algılayarak yukarı doğru hareket etmesi 0.7 saniyedir. Yukarı hareket esnasında yukarı yöndeki maddeyi hissederek durma süresi ise 0.3 saniyedir. Saçaklı kolu, aşağıya ve yukarı doğru hareketi esnasında kendisine dokunan cismi hissederek tepki verir.
Bariyer Sistemi: Elektronik devresi üzerinde yer alan tüm opsiyonel özellikler kullanıma hazırdır. Çevre bağlantılarına bakılarak ise her zaman masrafsızca geliştirebilirsiniz.
Akü Özellikleri: Bariyer sistemlerinde opsiyonel olarak sunulan akü şarj ünitesi ve akü sayesinde elektrik kesildiğinde 250 defa açma ve kapama yapılabilmektedir.
Uyarı Lambası: Kol hareketi tamamlanana kadar ikaz lambası yanıp sönmeye devam eder.
Reflektörü: Kolun üzerinde geceleri de görülebilen reflektör bulunmaktadır, bunlar kırmızı renklidir ve “stop” yazısı bulunmaktadır.
Acil Alarm Modları: Güvenlik sistemlerine bağlanılarak, acil alarm modu durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Ekstra Özellikleri: Müşterilerin isteklerine bakılarak istenilen besleme gerilimi şartları sağlanabilir ve ihtiyaca uygun çözümler üretilebilmektedir.
Özgün Tasarım: Özgün bir tasarıma sahiptir. Dekoratif bir görünüm sunmaktadır.
Garanti Yılı: Sistemi iki sene boyunca garantilidir.
Teknik Servis Özellikleri: Kıbrıs, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Türkiye dahilinde hızlı, kesintisiz, kaliteli ve uzman teknik destek hizmeti bulunmaktadır.
Montajlama: Kolay ve hızlı kurulum montaj kiti sayesinde yapılabilir.
İlgili Aramalar: bariyer sistemleri, otomatik kollu bariyer, kollu bariyer fiyatları, bariyer, bariyer fiyatları, bariyer sistemi, bariyer sistemi fiyatları, otomatik bariyer sistemleri fiyatları