Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Otomatik Bariyer

Avax MN3 bariyer sistemi, elektrostatik boyalıdır. 2 saniye gibi kısa bir sürede hareket işlemi sağlanabilmektedir. Kolun uzunluğu 3 metre ve ara uzunluklardır. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak verilebilir. 3-50 DC volt darbe, Cmos, TTL veya Rs232, Rs422, Rs485 ile direkt bilgisayar kontrolü sağlayabilirsiniz. Bir bilgisayar ile 256 adet bariyer kontrol edebilirsiniz. Diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanılabilmektedir.

Avax MN3 Otomatik Kollu Bariyer Sistemi Set İçeriği

 

1 tane AVAX MN3 Bariyer
1 tane 3 metrelik akıllı bariyer kolu
1 çift emniyet fotosel
1 tane flaşör lamba (ikaz lambası)
1 tane uzaktan kumanda alıcı ünite
1 tane uzaktan kumandası

 

AVAX MN3 Bariyer Teknik Özellikleri

Bariyerin Enerjisi: 50 Hz / 220 Volt AC enerji tüketir.
Gücü: 240 Volt AC ve 80 watt gücü bulunur.
Gövdesi: Elektrostatik boyalıdır, zaman kontrolü özelliği bulunur ve gövdesi darbeye dayanıklıdır. IP44 koruma standardı ve anahtarlı kapaklıdır.
Çalışma Sıcaklık Değeri: -20 ile +60°C arası sıcaklıklarda sorunsuz çalışır.
Bariyer Boyutu: 30 cm X 22 cm X 106 cm ebatlarına sahiptir.
Hızı: 2 saniye gibi kısa bir sürede hareket işlemi sağlayabilir.
Kol Uzunlukları: 3 metre ve ara uzunluklardaki kollar.
Uzaktan Kumandası: Butonludur. 50 metre etkileşim alanına sahiptir ve pil dâhildir.
Buton Kontrolleri: Bariyeri çift buton veya tek buton ile kontrol edebilirsiniz. Tek buton ile kontrol edebilmek için butona her basmanızda bir sonraki komuta geçilebilir. Çift butonda ise kapama ve açma için iki farklı buton yer alır.
Zaman Kontrolleri: Bariyer kolu açıldıktan belirli bir süre sonra kapanması isteniyorsa, o sürede kapanabilir.
Geçiş Kontrol Sistemi: Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak verilebilir. 3-50 DC volt darbe, Cmos, TTL veya Rs232, Rs422, Rs485 ile direkt bilgisayar kontrolü sağlayabilirsiniz. Bir bilgisayar ile 256 adet bariyer kontrol edebilirsiniz. Diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanılabilmektedir.
Sensör Kontrolleri: Güvenlik sensörü araç geçişi esnasında bariyer kolu altında herhangi bir cisim yer alıyorsa, uzaktan tetiklense dahi hareketi engellenir.
Akıllı Bariyer Kolu: Akıllı bariyer kolunun altında herhangi bir cisim olduğunda bu cismi hissederek, bu cisme tepki verebilir. Otomatik olarak yukarı hareket alma süresi 0.7 saniyedir. Yukarı hareket esnasında ise yukarı yöndeki cismi fark ederek buna tepki vermesi 0,3 saniyedir.
Sistem Özellikleri: Elektronik devre kontrollüür. Devresinin üzerinde yer alan tüm opsiyonel özellikler kullanıma hazır olarak bulunmaktadır.
Opsiyonel Akü: Opsiyonel olarak akü kullanarak, elektrik kesildiğinde 250 kez açma ve kapama yapabilirsiniz.
Uyarı ya da İkaz Lambası: Bariyer kolunun aşağı doğru hareket etmesi sırasında flaşör lamba kol hareket etmesini tamamlayan kadar yanıp söner.
Reflektörü: Geceleri de görülebilen reflektör kırmızı bantlar, kol üzerinde durmaktadır ve üzerinde stop yazar.
Acil Alarm Mod Özellikleri: Güvenlik sistemlerine bağlanarak, yangın, deprem, afet gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilirsiniz.
Ekstra Özellikler: Müşterilerin isteklerine bakılarak ihtiyaca uygun farklı çözümler geliştirilebilir.
Özel Tasarımlar: Özgün tasarımı sayesinde dekoratif bir görüntü sunmaktadır.
Garanti Süresi: Bariyerimiz iki sene boyunca garanti kapsamındadır.
Teknik Desteği: Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler, balkanlar ve tüm Türkiye’de hızlı, kaliteli, uzman, kesintisiz destek verilebilmektedir.
Montaj Yapma: Montaj kiti, basitçe montaj yapılabilmesini sağlar.
İlgili Aramalar: bariyer sistemleri, bariyer sistemi, kontrollü geçiş sistemleri, otomatik bariyer sistemleri, otomatik bariyer sistemi, akıllı bariyer, otomatik bariyer, otomatik bariyer fiyatı, bariyer sistemi fiyat