Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Kollu Bariyer

Avax MN6 bariyer sistemi, araç geçişleri için kullanılmaktadır. 220 volt AC – 50 hz enerji ile çalışmasını sürdüren bu bariyer, geçiş kontrolü yapabilmenizi sağlarken aynı zamanda geçiş güvenliği de elde edebilmenizi sağlamaktadır. Bariyer kolunun uzunluğu 6 metredir ve elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Buton ve uzaktan kumanda ile kontrol edebilmenize olanak tanıyan bu bariyer, opsiyonel olarak akü ile çalışmasını sağlamaktadır.

AVAX MN6 Bariyer Sistemi Set İçeriği 

 

1 tane AVAX MN6 Otopark Bariyer Sistemleri
1 tane 6 metrelik teleskobik kol
1 tane kol oturma çatalı
1 çift emniyet fotoseli
1 tane flaşör lamba
1 tane uzaktan kumanda alıcı
1 tane uzaktan kumanda

 

AVAX MN6 Bariyer Sistemi Teknik Özellikleri 

Enerji Özellikleri: 220 Volt AC – 50 Hz enerjiye sahiptir.
Güç Tüketmeleri: 80 Watt 24 Volt AC güç tüketmesi bulunur.
MN6 Bariyer Gövdesi: IP44 koruma standardına sahiptir. Elektrostatik boyalı, darbelere dayanıklıdır. Ayrıca zaman kontrollü ve anahtarlı kapaklıdır.
Çalışma Sıcaklık Değerleri: -20 ve +60 derece sıcaklıklarda çalışır.
Bariyer Boyutu: 30 santimetre en x 22 santimetre boy x 106 santimetre yükseklik
Kolun Uzunluğu: 6 metre ve ara uzunluklarda çalışmasına devam eder.
Uzaktan Kumanda Kontrolü: Buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Buton 50 metre etkileşim alanına sahiptir. (Pil dahil)
Buton ile Kontrol: Bariyer sistemi, çift ya da tek buton ile kontrol edilebilmektedir. Çift buton kontrolünde açma ve kapama işlemleri için iki farklı buton bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde ise butona her basıldığında bariyer kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılır.
Zaman Kontrolleri: Bariyer, açılmasından sonra otomatik olarak kapanmasını istiyorsanız, belirli bir süreye ayarlayabilirsiniz ve kol o süre zarfında kapanacaktır.
Geçiş Kontrolü: Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak verebilir.  Cmos, TTL, 3-50 V/DC darbe yahut Rs485 – Rs422 – Rs232 ile de direkt olarak bilgisayar kontrolü yapılabilmektedir. Ayrıca diğer tüm çevre birimlerine ve kontrol ünitelerine bağlanabilirler.
Sensör ile Kontrol Etme: Güvenlik sensörü, araç geçişi yapılırken bariyer kolu altında araç olduğunda kapanması için tetiklense dahi kapanmaz. Geçiş tamamlandıktan sonra sistemin hafızasında bekletilen işleme devam edilmektedir. Ayrıca tır ve kamyonlar için ek güvenlik sensörleri mevcuttur.
Akıllı Kol Özellikleri: MN6 bariyerin akıllı teleskobik kolu, kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki gösterirler. Ayrıca emniyet sensörleri sayesinde de bariyer kolunun altında herhangi bir madde kaldığında algılayabilmektedir.
Otomatik olarak yukarı hareket etme süresi 0,7 saniye olup hareket yönünde yer alan maddeyi algılaması, 0,3 saniyedir.
Sistem Özellikleri: Elektronik devresi üzerinde yer alan tüm opsiyonel özellikleri kullanıma hazır olmaktadır. Elektronik devresi mikroprosesör kontrollüdür. Çevre bağlantılarına takarak da sistemi her zaman masrafsız bir şekilde geliştirebilirsiniz.
Opsiyonel Akü: Elektrik kesilmesi durumlarında akü şarj ünitesi ve akü kullanarak 250 defa açma ve kapama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
İkaz Lamba Özellikleri: Bariyer kolunun yukarı yahut aşağı hareket etmesi durumunda cihazın üzerinde yer alan ikaz lambası, kol hareketini tamamlayana kadar yanıp sönmeye devam eder.
Reflektörü: Akıllı kolun üzerinde geceleri de görülebilen kırmızı bantlar yer alır. Ayrıca “STOP” yazısı bulunur.
Acil Alarm Modu: Acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir. (Yangın, deprem vs. durumlarda)
Ekstra Özellikler: Müşterilerin isteklerine bakılarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Ayrıca ihtiyaca uygun çözümler de üretilebilir.
Özel Tasarımlar: Kapalı ve dış mekanlar için özel tasarımı, dekoratif bir görünüm sunmaktadır.
Garanti Süresi: 2 sene boyunca garantilidir.
Teknik Servis Hizmeti: Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve tüm Türkiye’de hızlı, kaliteli ve kesintisiz destek alabilmek mümkündür.
Montaj ve Kurulum: Hızlı ve kolay montaj yapabilmek için montaj kiti bulunmaktadır.
İlgili Arama Etiketleri: bariyer, bariyer sistemi, bariyer sistemleri, bariyer fiyatı, bariyer fiyatları, avax bariyer sistemleri, avax bariyer sistemleri fiyatları, bariyer kontrolü, kontrollü geçiş sistemleri, otopark bariyeri