Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Kollu Bariyer Sistemleri

26 Eyl

Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu bariyer sistemleri, otoparklarda geçişleri ve güvenliği kontrol altına almak için kullanabileceğiniz harika çözümlerdir. Bariyer sistemlerinde müşteri isteklerine bağlı olarak istenilen besleme gerilimi şartları da sağlanabilmektedir. Bariyer sistemleri iki sene boyunca da garantili olmaktadır. Bunun yanı sıra ayrıca on yıl boyunca da parça garantisi bulunmaktadır. Bariyerlerde bulunan montaj kiti sayesinde, bariyerleri hızlı ve kolay bir şekilde yerine monte edebilirsiniz.

Kollu Bariyer Sistemleri, antenler ve etiketler ile beraber kullanılarak da araçların kontrollü bir şekilde otoparklara giriş ve çıkış yapmasını sağlar. Geçiş yapacak olan araçlar ile kullanılan iki türde etiket bulunmaktadır. Bunlar plastik etiketler ve kâğıt etiketler… Plastik etiketler, araçların plakalarına yapıştırılarak kullanılır. Kâğıt etiketler ise araçların camlarında yapışarak kullanılmaktadır. Antenlere öncelikle bu etiketleri tanımlamak gerekmektedir. Tanımlı olan etiketler, antene gösterildiğinde de otopark bariyer sistemi yazılımı ile etiketin tanımlı olduğu doğrulanarak bariyerin geçişi sağlanacaktır. Sistemin genel olarak çalışması bu şekildedir.

Otopark araç takip yazılımı ile de araçların otoparka hangi saatte giriş ve çıkış yaptığını takip etmek çok basittir. Üstelik ziyaret yapan araçları da kolayca takip edebilirsiniz. Yani bu da otoparkların oldukça güvenilir olmasını sağlamaktadır. Bu sistemlerde kullanılacak olan bariyerlerin kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Giriş alanının uzunluğuna göre tercih edeceğiniz kol da değişir. Yani geçiş alanı ne kadar uzun ise bariyerin kolunu da ona göre seçebilirsiniz. Satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.