Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Hakkımızda

PERKOTEK TEKNOLOJİ A.Ş.

Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak en büyük hedefimiz; güvenilir, kaliteli hizmet verebilen, tecrübeli, dürüst bir firma olarak tanınmaktadır. 20 yıllık tecrübemiz ile yerimizi sağlamlaştırdığımıza inanıyoruz. Özellikle personel devam takip sistemleri konusunda uzman ve tecrübeli hala gelmemizdeki en büyük etken güvenilir, profesyonel imajımız ile kendi ölçülerimize ulaşmayı başarmış olmamızdır. Bilişim sektöründe ve kartlı geçiş sistemlerinde farklı pek çok ürüne imzamızı atarak adımızı iç piyasada ve dış piyasada duyurmayı başardık. Hedefimizi başardığımıza olan inancımız her zaman tam. Kaliteyi hedeflemiş olan farklı pek çok firma ile çalışmalar gerçekleştirdik. Emeklerimizin yerine ulaşmış olduğunu görmek ve zaman kontrol düşünen firmaların aklına ilk gelen olmak bizim en büyük gurur kaynaklarımızdan birisidir. Üretimin süreklilik ve devam arz ettiği, daha iyi bir çalışma ortamı ve daha iyi ücret sistemine haiz bu ortamda kalıcı ve tecrübeli mühendisleri muhafaza ederek, yeni teknolojilere adapte olarak ve bunun yanı sıra da kalite zincirini her aşamada sağlamaktayız. Üst düzeyde olan yöneticilerimizin gözetimi ve yönlendirmeleri altında  çalışanlarımızı düzenli olarak eğitimden geçirerek ve dünya çalışma örgütünün normlarına uyumludur.
Perkotek olarak müşteri tatminini ve sürekliliğini sağlayarak ticari amaçlarımızı sosyal sorumluluklarımızın önünde tuttuğumuza inancımız tam. Altın kural olarak da yüksek standartta, kaliteli ürün kavramını ilkemiz olarak benimsedik. Bu düşünceleri benimsememiz doğrultusunda da; kartlı geçiş, bariyer sistemleri, yüz tanıma, parmak izi okuyucu, turnike sistemleri, biyometrik sistemler, bekçi kontrol sistemleri, güvenlik kamera sistemleri konularında çeşitli formlarda dünyadaki tüm tüketicilere sunarak, doğabilecek ve doğmuş olan tüm ihtiyaçlara cevap vermek görevimizdir.
Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak farklı pek çok ülkede Türkiye distribütörlüğü konusunda anlaşma sağlayarak, böylece ismimizi de yurt dışında duyurmayı başardık. Şu an; Secuda, Magic Pass, Sensitive, Magic Face, Avax, Strike, Hundure, Arextek, Gustavo, Perguard, Time Master, Perkotech, Guard Tour, Zk Software, Respect, Mina markalarının Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye distribütörlüğünü gurur ve başarı ile yapmaktayız. Üretilen donanımları ve geliştirilen yazılımları senkronize bir şekilde çalıştırabilen firmamız Perkotek, pek çok farklı ihtiyaca da cevap vermeyi başarabilmiştir. İstanbul sınırlarını aşarak 16 farklı ülkeye de satış ve sarış sonrası hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Uzman satış müdürleri ve uzman satış temsilcilerinin yanı sıra pek çok çözüm ortaklarını ve bayiyi de sürekli eğiterek geliştirmiştir.