Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Bariyer

01 Mar

Bariyer

Otopark bariyer sistemleri araçların otoparklarda geçişlerin daha hızlı ve kontrollü şekilde olarak yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir. Bariyerlerin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan farklı modelleri bulunmakta. Dz ve Mn bariyer olarak adlandırılan bu bariyerlerin fiyatları kendi içerisinde farklılık gösterir. Dz bariyerin fiyatı, Mn bariyerin fiyatına göre daha uygundur. Günümüzde farklı alanlarda tercih edilebilen bu bariyerlerin akıllı kollarının uzunluğu da tercih edeceğiniz modele göre farklılık göstermektedir. 3 metre, 4 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişen kol uzunlukları giriş alanının uzunluğuna göre değişebilmektedir.

Günümüzde bariyerlerin daha sık kullanıldığı alanlar vardır. Siteler, şahsi otoparklar, hava alanları, adliyeler, karakollar bu alanlardan başlıcalarıdır. Zaman kontrol özelliği bulunan bariyerleri, belirli bir süreye ayarlayarak o sürede kapanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik yüz tanıma sistemi, parmak izi sistemi ve kartlı geçiş sistemi ile de tetiklenebilen bariyerler, geçiş kontrolü de sağlayabilmenize olanak tanımaktadır.

Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Avax bariyer sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu yüzden bariyer sistemleri fiyatları firmamızda oldukça uygun olup en iyi iskontolar yapılmaktadır. Satın almak isterseniz tek yapmanız gereken şey bizi 0850 811 80 00 numarasından aramak. Vakit kaybetmeden hemen bize ulaşın!