Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri, günümüzde otoparklarda sıkça tercih edilen ve geçiş kontrolü için kullanılan sistemlerdir. Otopark bariyer sistemlerinin kullanım alanları her geçen gün artıyor olmakla birlikte, basit bir kullanıma sahiptir. Bariyer sistemlerinde kullanılan bariyerin farklı modelleri ve farklı kol uzunlukları bulunmaktadır. Bu uzunluklar, kişilerin kullanacağı alanlara göre değişebilir. 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda kollara sahip olan bariyerler, uzaktan kumanda veya buton ile de kontrol edilebilmektedir. Böylece bariyerin yanında olmasanız bile basitçe kontrol edebilirsiniz.

AVAX MC6
AVAX MX6
AVAX MN6
AVAX MN5
AVAX MN3
AVAX DZ6
AVAX DZ3
Araç Altı Görüntüleme Sistemi
Bilet Verme Makinası

Otopark bariyer sistemleri, bariyerin yanı sıra kullanıldıkları diğer malzemeler ile bir araya gelmesiyle bir sistem oluşturmaktadır. Bariyer fotoseli, flaşör lamba, loop dedektör, harici, buton, uzaktan kumanda, bariyer kol oturma çatalı, araç tanıma anteni, araç etiketleri, anten montaj direği ve otopark takip yazılımı bu sistemin bir parçasıdır. Tabi ki hangi ürünün kullanılacağı kişilerin ihtiyaçlarına göre farklılık gösterecektir. Kullanım açısından oldukça basit olup kısa eğitimden geçirilen herkes basitçe bariyerin işleyiş mantığını anlayabilecektir.

Emniyet Fotoseli
Flaşör Lamba
Loop Dedektör
Kumanda Alıcı
Strike 905 Buton
Uzaktan Kumanda
Bariyer Kol Oturma Çatalı
Araç Altı Arama Aynası

Bariyer sistemlerinin farklı pek çok özelliği bulunmaktadır. Uzaktan kumanda ve buton ile kontrol edilebilen bariyerler, zaman kontrol özelliğine de sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolunu belirli bir zamana göre ayarlanması sağlanabilmektedir. Ayrıca bariyerler sensör kontrol özelliğine de sahiptir. Bariyer kolunun önünde birinin durması halinde kolun aşağıya doğru hareketi esnasında güvenlik sensörü devreye girmektedir. Bu sensör sayesinde olası tehlkeli durumlar çok basit bir şekilde engellenebilmektedir.

Panel
Avax 725 Anten
Avax 730 Anten
Montaj Direği
Avax 715 Etiket

 

Avax 721 Etiket
Otopark Takip Yazılımı

Otopark kollu bariyer sistemleri ile güvende olun!