Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Bariyer Sistemleri Fiyatı

31 Oca

Bariyer Sistemleri Fiyatı

Giriş ve çıkışları kontrol etmek amacıyla kullanabileceğiniz bariyer sistemleri, oldukça uygun fiyatlıdır. Bu bariyerleri araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırmanız yeterli olacaktır. Araçlar giriş yaparken uzaktan kumanda veya buton ile bariyeri kontrol edebileceğinizi unutmayın. Dilerseniz yüz tanıma cihazı, parmak izi okuyucu veya kartlı geçiş sistemleri ile de bariyerlerin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bariyer sistemleri kullanımları oldukça basittir. Genellikle sitelerde, hava alanlarında, işletmelerde, fabrikalarda, hastanelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda vs. yerlerde güvenle tercih edilebilirdir. Bariyerlerin özellikleri, bariyerin tipin ve çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak bariyerlerin özelliklerinden bahsedecek olursak; tam olarak kapanabilirler. Elektrik kesildiğinde ise otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.

Bariyerleri ayrıca ogs ve hgs olarak da kullanabilmeniz mümkündür. Hızlı geçiş sistemi olarak kullanacağınız bariyerleri, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına yerleştirmeniz gerekecek. Bunun yanı sıra aynı zamanda da otoparkın giriş alanına araç anteninin konumlandırılması gerekmektedir. Araçlar otoparka girdiklerinde anten tarafından tanımlı olduklarında bariyerin açılması sağlanacaktır. Araçları antenlerin tanıyabilmesi için etiketlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar plastik ve kağıt etiketlerdir. Plastik etiketler, araçların plakalarına konumlandırılır ve kağıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılmaktadır. Etiketleri gören antenler, eğer bu etiketler tanımlı ise bariyerin açılmasını sağlayacaktır.

Avax bariyer sistemleri fiyatı Perkotek bu markanın Türkiye dağıtıcısı olduğu için oldukça uygundur. Fiyat bilgisi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabileceğiniz gibi dilerseniz sizi Perkotek Plaza’da da ağırlayabilirsiniz. Geçiş kontrolü ve güvenliği için zaman kaybetmeden bize ulaşın!