Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Bariyer Sistemi

15 Oca

Bariyer Sistemi

Bariyer sistemi, otoparklarda geçiş kontrolü ve geçiş güvenliği için tercih edilen sistemlerdir. Günümüzde oldukça geniş bir alanda kullanılan otopark bariyerlerine ilgi her geçen gün artmaktadır. Bunun nedeni, güvenliğe duyulan ihtiyaçtır. Otopark bariyerinin kol uzunluğu, bariyerin modeline göre farklılık göstermektedir. 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişen kol uzunluklarıyla giriş alanlarını kapatabilirsiniz. Geçiş yapacak araçlara da tanımlı olup olmamasına göre geçiş izni verebileceksiniz.

Bariyer sistemi özelliklerinden bahsedelim. Bu sistemin en büyük özelliği akıllı kola sahip olmasıdır. Akıllı kol özelliği sayesinde bariyer kolu kapanmak üzereyken, kol altında araç varsa, kol bunu hissederek buna tepki verebilir ve güvenlik sensörü sayesinde kol hareketi engellenmiş olur ve güvenlik sağlanır. Zaman kontrol özelliği sayesinde ise bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanabilir ve o zaman diliminde kolun kapanması sağlanacaktır. Satışını yapmakta olduğumuz bariyerler, elektronik devreleri mikroprosesör kontrollüdür. Bariyerin elektronik devresi üzerinde tüm opsiyonel özellikler mevcuttur.

Bariyer sistemi fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Bunun nedeni Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Avax bariyer sistemi Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdır. Siz de mi sağlam ve kaliteli bariyer sistemi ile geçiş güvenliği sağlamak istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Hemen arayın ve anında tecrübeli ve uzman satış müdürlerimiz ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi ve en ucuz fiyat teklifini elde edin!