Bariyer Sistemleri | Kollu Otopark Bariyeri | Bariyer Fiyatları

Avax Bariyer Sistemleri Fiyatları

Bariyer sistemleri, günümüzde otoparklarda geçişleri kontrol altına almak ve aynı zamanda da güvenli alanlar elde etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle işletmelerde ve sitelerde oldukça sık olarak kullanılan bariyerler, araç geçişlerini kontrol altına alabilmenizi sağlamaktadır. Bariyer sistemlerinin MN bariyer ve DZ bariyer olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Bu bariyerlerden hangisini kullanacağınız tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte bariyerin kol uzunlukları, bariyerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bariyerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Araçların giriş yapacakları alanların uzunluğuna göre istediğiniz bir modeli seçebilirsiniz.

Avax bariyerlerin akıllı kolları, kendisine dokunan cisimleri hissetme ve bu cisimlere tepki verme özelliğine sahiptir. Bariyer kolunun altından araç geçerken kol bunu hissederek, duracaktır. Bu durma, güvenlik sensörü sayesinde gerçekleştirilecektir. Geçiş tetiklemeleri için de kuru kontak verebilen bariyerler, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilmektedir. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek geçişlere devam edebilmenizi sağlayacaktır. Güvenlik sistemlerine bağlanılarak da kontrol imkânı mevcuttur. Yangın, deprem, afet gibi durumlarda da geçiş yapabilme imkânı bulunacaktır.

Avax bariyerleri montaj kiti sayesinde de hızlı ve kolay bir şekilde montaj yapılabilecektir. Bariyerlerin üzerinde geceleri de görülebilen reflektör kırmızı bantların üzerinde “STOP” yazısı bulunmakta ve geceleri de geçiş imkânı bulunmaktadır. Bariyerlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızı tuşlayın!